Tryb WR - art. 67 ust. 2

Czy udzielając zamówienia na roboty budowlane o wartości 214 000 euro w trybie zamówienia z wolnej ręki zamawiający jest obowiązany zawiadomić Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych o wszczęciu postępowania ?

Celem przepisu art. 67 ust. 2 Pzp jest umożliwienie Prezesowi Urzędu Zamówień Publicznych wykonania jego ustawowego obowiązku wynikającego z art. 154 pkt 11 Pzp, tj. czuwania nad przestrzeganiem zasad systemu zamówień, w szczególności dokonania kontroli procesu udzielania zamówień w zakresie przewidzianym ustawą.

czytaj więcej 11 paź 2017, 20:00
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.  Rozumiem i akceptuję